Ogres tehnikumā lielākā interese par multimedijiem un meža mašīnām

Vēl tikai nepilnas divas nedēļas atlikušas līdz 18.jūlijam, kad noslēgsies Ogres tehnikuma Uzņemšanas komisijas pirmais darba posms.

“Tajās izglītības programmās, kurās līdz šim datumam būs jau nokomplektētas audzēkņu grupas, pārtrauksim uzņemšanu, bet izglītības programmās ar nepietiekamu audzēkņu skaitu, – turpināsim pieņemt pieteikumus līdz 28.augustam,” informē OT Uzņemšanas komisijas priekšsēdētāja Baiba Liepiņa.

Kā atklāja Uzņemšanas komisijas priekšsēdētāja, jau pagājušajā nedēļā divās izglītības programmās – multimediju speciālisti un meža mašīnu operatori – grupas ir nokomplektētas.

“Darba tirgū ļoti pieprasīta ir arī meža mašīnu mehāniķa profesija, uz kuru vēl ir brīvas vietas. Šogad tehnikumu absolvēja 15 mehāniķi, no kuriem daudziem jau ir noslēgti darba līgumi ar nākamo darba devēju. Absolventi vēl nebija saņēmuši diplomus, kad zvanīja vismaz pieci darba devēji un interesējās par jaunajiem speciālistiem. Tāpat liels pieprasījums ir pēc mežsaimniecības tehniķiem. Par mežsaimniecības programmu absolventiem  interesējas ne tikai valsts un privātie uzņēmumi, bet arī privātie mežu īpašnieki. Lai saņemtu Eiropas finansējumu lauksaimniecības atbalstam, cilvēkiem, kuru īpašumā ir meži, vajadzīgi sertificēti meža apsaimniekotāji,” informē Mežsaimniecības programmu nodaļas vadītājs Artūrs Cīrulis.

 

Raksts: “OT lielākā interese par multimedijiem un meža mašīnām”, Ogres tehnikums, skat. 11.07.2014

Avots: http://www.ovt.lv/jaunumi/435-ot-lielaka-interese-par-multimedijiem-un-meza-masinam

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *