Somijas meža tehnikas ražotājs “Ponsse” laidis klajā jaunu harvestera modeli

“Ponsse” turpina uzlabot savu produkciju – maijā meža tehnikas paraugdemonstrējumu pasākumā Skotijā (Forestry Harvesting Demo 2014) Somijas ražotājs prezentēja savu kārtējo jauninājumu – jauno harvestera modeli „Ponsse Bear”. Uzlabotais modelis demonstrē optimālu jaudas, ražības un ekspluatācijas ērtuma apvienojumu.

Jaunais 8-riteņu modelis ir lielākais “Ponsse” harvesteris un nepārspējams savā klasē resnu dimensiju koku zāģēšanai smagos mežizstrādes apstākļos. „Ponsse Bear” izstrādē uzsvars tika likts uz darba ražības paaugstināšanu, tehnikas izturību, tās ērtāku ekspluatāciju un vienkāršāku apkopi, kas ir būtiski darba ražīgumu ietekmējoši faktori. Uzmanība tika pievērsta arī komforta aspektiem operatora kabīnes dizaina izstrādē, nodrošinot vēl lielāku redzamību, kā arī ekoloģiskumam.

“Ponsse” ir vadošais mežizstrādes mašīnu ražotājs pasaules mērogā. Ar “Ponsse” mežizstrādes mašīnām katru gadu izstrādā gandrīz 80 miljonus kubikmetru koksnes ārkārtīgi grūtos apstākļos aptuveni 40 valstīs; sākot no ledus aukstās Sibīrijas līdz karstajai Brazīlijai. Šodien šim tālajā 1970.gadā dibinātajam ģimenes uzņēmumam ir vairāk nekā 9000 mežizstrādes mašīnu darba pieredze no cirsmām visā pasaulē, un uzņēmuma darba virzību vēl arvien nosaka mežizstrādes mašīnu uzņēmēju vajadzības. “Ponsse” produktu klāstā ir harvesteri, forvarderi, harvesteru galvas, krāni un ar mežizstrādi saistīti datu sistēmu produkti. “Ponsse” mežizstrādes mašīnas izstrādā un ražo Vieremā (Vieremä), Somijā.

 

Raksts: “Ponsse introduced the new PONSSE Bear 8w harvester”, PONSSE PLC, publ. 20.05.2014

Avots:www.ponsse.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *