Brocēnos prezentēs kokskaidu granulu ražotnes būvniecības ieceri

Šodien, 21.novembrī, plkst.13 Brocēnu novada domē notiks Brocēnu novada Cieceres pagasta “Runcīšos” plānotās kokskaidu granulu ražotnes izveides projekta prezentācija. Būvniecības ierosinātājs ir Saldus pagastā reģistrētais uzņēmums SIA “Druvas Unguri”.

Atsauksmes par šo būvniecības ieceri var iesniegt līdz 4.decembrim Brocēnu novada būvvaldē vai domes informācijas centrā. Uzņēmums “Durvas Unguri” reģistrēts 1994.gadā. Uzņēmuma apgrozījums 2013.gadā sasniedzis 3 389 643 eiro, un pagājušo gadu tas noslēdzis ar 97 816 eiro peļņu, liecina “Firmas.lv” informācija.

“Druvas Unguri” izstrādā koka konstrukciju ēku projektus, izgatavo koka paneļu mājas un dažādas koka konstrukcijas no Latvijas kokmateriāliem. “Druvas Unguru” galdniecībā tiek izgatavotas durvis, logi un mēbeles. Pateicoties profesionālām iekārtām un zināšanām, Druvas Unguri piedāvā arī augstas kvalitātes produkciju – žāvētu un nežāvētu alkšņa, bērza, oša un ozola malku, kā arī zāģmateriālus, liecina “Druvas Unguru” mājaslapā pieejamā informācija.

 

Raksts: “Brocēnu novadā plāno būvēt kokskaidu granulu ražotni”, LETA, publ. 17.11.2014

Avots: http://saldus.pilseta24.lv/zinas/48/331695

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *