Notiks tehnikas demonstrējumi un seminārs par sīkkoksnes izmantošanas iespējām

Piektdien, 28. novembrī, Limbažu novadā notiks tehnikas demonstrējumi un informatīvs pēcpusdienas seminārs “Jaunaudžu kopšanas tehnika un sīkkoksnes  izmantošanas iespējas”. Tiek rīkoti divi saistīti pasākumi:

  • No 9:30 līdz 11:00 – LVMI Silava un partneru sadarbībā ar AS Latvijas valsts meži organizēts pasākums “Jaunaudžu kopšanas harvardera Vimek 610 BioCombi demonstrējumi” (sk. vietu kartē programmā pielikumā);
  • No 11:20 līdz 14:30Tīro tehnloģiju klastera sadarbībā ar SIA New Fuels, Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūtu un LVMI Silava organizēts informatīvais seminārs Umurgas kultūras namā “Biomasas ieguve, īpašības, koksne un citi izejmateriāli granulu ražošanai”.

Tehnikas demonstrējums un seminārs ir bez maksas. Par dalību demonstrējumā un seminārā lūdzam informēt, nosūtot e-pastu uz adresi sabine.scerbaca@cleantechlatvia.com vai piezvanot +37122333322. E-pastā lūdzam norādīt dalībnieku skaitu, kā arī to, vai piedalīsieties tehnikas demonstrējumā un pēcpusdienas seminārā vai tikai vienā no pasākumiem. Sīkāka informācija par organizatoriskajiem jautājumiem: dagnija.lazdina@silava.lv (+37126595683).

PASĀKUMA PROGRAMMA

 

Avots: LVMI Silava

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *