Pērn savu peļņu divkāršojis kokapstrādes uzņēmums “Vudlande”

Aizvadītā gada pārskatu iesniegusi SIA “Vudlande”, kuras pamatdarbības veids ir kokapstrāde, zāģmateriālu ražošana, koksnes realizācija un ar to saistītu pakalpojumu sniegšana. “Vudlande” ir Lielbritānijas uzņēmuma “Latvian Timber Limited” un SIA “Meža Saimnieks” īpašnieka Māra Zālīša uzņēmums, liecina Lursoft dati.

Iesniegtais gada pārskats liecina par to, ka kopējais neto apgrozījums pārskata gadā kokapstrādes uzņēmumam bija 11,692 milj. EUR, kas, salīdzinot ar 2012. pārskata gada apgrozījumu, ir par 9,38% vairāk. Peļņa, ko uzņēmums ieguva pēc nodokļu nomaksas, aizvadītajā pārskata periodā pieauga divas reizes, sasniedzot 556,694 tūkst. EUR. Uzņēmuma saražotā produkcija pērn realizācija pārsvarā Eiropas Savienības tirgū – tas ir 76,8%, savukārt vietējā tirgū tika realizēti vien 23,2% saražotās produkcijas.

1994. gada februārī dibinātās SIA “Vudlande” vadība norāda, ka uzņēmums jau vairākus gadus lielāko daļu saražoto zāģmateriālu realizē Anglijas tirgū, kur gūta uzticība savu klientu vidū. Arī nākotnē “Vudlande” vēlas modernizēt ražošanas procesu, un ir jau uzsākti darbi pie jaunas kaltes iekārtas uzstādīšanas, kas ļaus ātrāk veikt pasūtījumu izpildi un veicinās ātrāku preču apriti.

 

Raksts: “Pērn savu peļņu divkāršojis kokapstrādes uzņēmums Vudlande”, Klientu portfelis, publ. 25.11.2014

Avots:https://www.klientuportfelis.lv/lv/jaunumi/3234/pern-savu-pelnu-divkarsojis-kokapstrades-uznemums-vudlande

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *