Latvijas Finiera rūpnīcā “Lignums” notikusi aizdegšanās laminēšanas cehā

Rīgā šorīt uz ugunsgrēku uzņēmuma “Latvijas Finieris” rūpnīcā devušies iespaidīgi ugunsdzēsēju spēki, aģentūrai LETA apliecināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Viktorija Gribuste.

Izsaukums uz Finiera ielā esošo rūpnīcu “Lignums” saņemts plkst.9.37. Ņemot vērā, ka šāda rūpnīca ir paaugstinātas bīstamības objekts, uz notikuma vietu devušās astoņas autocisternas, divas autokāpnes un viens autopacēlājs. Uz notikuma vietu devies 51 ugunsdzēsējs.

Lai arī šobrīd nav zināma degšanas platība, ugunsgrēkam izsludināts paaugstinātas bīstamības rangs. Aizdegšanās notikusi laminēšanas cehā. Tur aizdegusies preses iekārta un jumts. Valsts vides dienestā (VVD) skaidro, ka rūpnīcā notikusi termo eļļas noplūde, kas izraisījusi aizdegšanos laminēšanas cehā. Pēc uzņēmuma sniegtās informācijas VVD inspektoriem, citas ķīmiskās vielas, kas atrodas rūpnīcas teritorijā, nav apdraudētas. Kā norādījusi uzņēmuma padomes biroja vadītāja Jolanta Medne, ugunsgrēks patlaban tiek lokalizēts, visi rūpnīcas darbinieki ir evakuēti un rūpnīcas darbs pārtraukts.

 

Raksts: “Uz ugunsgrēku Latvijas Finiera rūpnīcā devušies lieli glābēju spēki”, LETA, publ. 11.12.2014

Avots: www.db.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *