Seminārs par biznesa iespējām Francijas tirgū

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 2015. gada 6. janvārī Rīgā organizē bezmaksas semināru, kura mērķis ir informēt Latvijas uzņēmējus, dizainerus, dizaina preču, mēbeļu un pārtikas ražotājus, kā arī kosmētikas ražotājus un citus interesentus par biznesa iespējām Francijas tirgū.

Seminārā tiks stāstīts par Francijas tirgus īpatnībām un struktūru, vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības ķēdēm tādās nozarēs kā mājas elektroierīces, furnitūra, dizains, virtuves un mājsaimniecības piederumi, kosmētika un dārza preces. Semināra lektors Fransuā Boutet informēs semināra apmeklētājus par nozaru izstādēm, loģistiku un preces virzīšanu tirgū, kā arī sniegs padomus darbam ar izplatītājiem, aģentiem un konsultantiem.

Fransuā Boutet (François Boutet) ir Francijas konsultāciju uzņēmuma START’HOME īpašnieks un vadītājs. Uzņēmuma mērķis ir pētīt piegādātājus Francijas izplatītājiem, pētīt Francijas distribūcijas kanālus Eiropas ražotājiem un sniegt konsultācijas par uzņēmējdarbības vadību, stratēģijas formulēšanu un izstrādi. Uzņēmums strādā ar hipermārketu tīkliem, specializēto veikalu ķēdēm, dārza un mājamatniecības preču veikaliem. Viņam ir klientu loks arī no Vācijas, Zviedrijas, Šveices, Igaunijas.

Pieteikšanās semināram – līdz 30. decembrim.

 

Raksts: “Seminārs “Biznesa iespējas Francijas tirgū, izplatīšanas kanāli un sadarbības partneru atrašana””, LIAA, skat. 15.12.2014

Avots: www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *