Mobilā aplikācija “Kadastrs.lv” palīdzēs atrast cērtamas eglītes dabā

Valsts zemes dienesta mobilā aplikācija Kadastrs.lv gada nogalē kļuvusi pieejama arī Windows Phone lietotājiem. Tas nozīmē, ka aplikāciju tagad var izmantot ne tikai tie, kas to novērtējuši Android un iOS operētājsistēmās, bet arī viedtālruņu īpašnieki, kas priekšroku dod Windows Phone platformai.

Mobilās aplikācijas Kadastrs.lv priekšrocības ir bez maksas meklēt un skatīt kadastra datus plašākā apjomā, nekā tas ir portālā www.kadastrs.lv. Aplikācijā pirmo reizi bez maksas pieejama aktuālā Kadastra karte. Turklāt aplikācija nodrošina iespēju atpazīt nekustamo īpašumu vietā, kur atrodas mobilās iekārtas lietotājs, un uzzināt kadastra datus par šo objektu.

Visiem lietotājiem Dienests sagatavojis videostāstu „Kadastrs Tavā kabatā”, kurā demonstrē, kā mobilā aplikācija Kadastrs.lv palīdz dažādās dzīves situācijās. Ziemassvētku priekšvakarā aktuālākā no tām ir situācija, kurā ģimene dodas uz mežu pēc eglītes. Ja iepriekš izpētīta „Latvijas valsts mežu” sagatavotā Ziemassvētku eglīšu karte (vietnē Kurtuesi.lv), šī aplikācija palīdzēs identificēt meklēto mežu dabā.

Mazāk zināma ir aplikācijas funkcija meklēt un attēlot kartē gan sarežģītas adreses pilsētās, gan viensētas Latvijas laukos. Šajā aspektā Kadastrs.lv var izrādīties noderīgāks nekā virkne citu navigācijas iespēju.

 

Raksts: “Ar Kadastrs.lv uz mežu pēc eglītes!”, Valsts zemes dienests, publ. 16.12.2014

Avots: http://www.vzd.gov.lv/lv/jaunumi/zinas/ar-kadastrs-lv-uz-mezu-pec-eglites!/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *