Energoefektīvi un skaņu izolējoši logi no Somijas īpaši prasīgiem klientiem

Atgriešanās pie pārbaudītām vērtībām – tā īsi raksturojams Somijas koka logu ražotāja “Lammin Ikuna OY” piedāvājums, ko Latvijā pārstāv Gunārs Kurpnieks. Sortimentu veido koka logi, kas izgatavoti, apvienojot gadu desmitos krātu pieredzi ar mūsdienīgām iespējām. Tostarp piedāvājumā ir īpaši energotaupīgie logi, kas paredzēti tā dēvētajām pasīvajām mājām.

Kompānijas “Lammin” koka logi atšķiras ar savu vienkāršo uzbūvi un izciliem tehniskajiem parametriem – tie klasiski, konservatīva stila koka logi un divām vērtnēm – iekšējo un ārējo. Furnitūra un pārējās logu veidojošās detaļas ir augsti kvalitatīvas, ilgmūžīgas, taču maksimāli vienkāršas un ērti lietojamas. “Lammin” ražoto logu galvenās priekšrocības ir teicami siltumizolācijas rādītāji, ilgs kalpošanas laiks – vismaz 25 gadi, un Latvijas tirgū līdz šim pagaidām nepārspēti skaņas izolācijas parametri. Latvijā tiek piedāvāti trīs veidu “Lammin” ražojuma logi: tradicionāli koka logi, koka-alumīnija logi un īpaši energoefektīvie logi. Visi logi veidoti kā divrāmju futerlogi ar trīskāršu vai četrkāršu stiklojumu.

Kā zināms, logi ir konstrukcija, caur kuriem ēka var zaudēt siltumu un ražotāji arvien piedāvā jaunus risinājumus logu siltumizolācijas īpašību uzlabošanai. “Lammin” ir pirmais ražotājs Eiropas tirgū, kas piedāvā A++ klases energoefektīvu loga modeli “Eko Watti”. Otrs sasniegums, ar ko lepojas Somijā, “Lammin” rūpnīcā ražoties koka logi ir iespēja sasniegt patiesi izcilus skaņas izolācijas rādītājus. Lielākoties Latvijas tirgū piedāvātie logi spēj slāpēt troksni 39 līdz 41 dB līmenī, savukārt „Lammin” ražoties logi, pateicoties papildu stikla kamerai, spēj sasniegt līdz šim labākos rādītājus 0.49 – 0.52 dB. Attiecībā uz ugunsdrošību “Lammin” papildu piedāvā arī ugunsdrošus koka logus – ekskluzīvus veramus logus EI 30 un EI 60 kategorijā. Tas nozīmē, ka ugunsgrēka gadījumā logs spēj izturēt attiecīgi 30 vai 60 minūtes.

 

Raksts: “Energoefektīvi un skaņu izolējoši logi no Somijas īpaši prasīgiem klientiem”, būvniecības nozares ziņu portāls building.lv, publ. 16.12.2014

Avots: www.lv.building.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *