Izaicini savus spēkus vērienīgā Ziemas ekspedīcijā Vecpiebalgā

Gandrs sadarbībā ar pazīstamo zviedru tūrisma zīmolu Fjällräven aicina uz vēl nebijuša formāta piedzīvojumu sacensībām, kas norisināsies no 13. līdz 15.februārim vienā no gleznainākajām Latvijas teritorijām – Vecpiebalgas apkaimē. Šīs nebūs ātruma sacensības. Šis būs gājiens pēc dabas varenuma. Ziemas ekspedīcijas uzvarētāju titulu iegūs izturīgākie, izmanīgākie, saliedētākie un dabu izprotošākie dalībnieki.

Galvenā titula „Dabas gars” izcīnītāji iegūs balvā ceļojumu 2 personām uz leģendāro Karaļa takas gājienuFjällräven Classic Zviedrijā, ar iekļautu lidojumu un Fjällräven tūrisma ekipējumu. Tiks apbalvotas komandas arī šādās kategorijās: Meža gars, Ūdeņu gars, Kalnu gars un Dzīvo radību gars, savā īpašumā iegūstot vērtīgas tūrisma inventāra balvas no BruntonPrimus un Fjällräven.

Komandas lielums: 2 dalībnieki. Maršruta garums: ~60km. Sacensības norises ilgums: 3 dienas un 2 naktis. Ekspedīcijas maršruts vedīs pa neskartiem Latvijas apvidiem, bieziem mežiem, augstiem kalniem un piesnigušiem ceļiem. Ziemas ekspedīcijas dalībnieki plānos savus ceļus, risinās prāta uzdevumus un veiks fiziskus pārbaudījumus, lai uz savas ādas sajustu mežu dižo spēku, iedvesmotos no dzīvo radību rosības un smeltos gudrību no pļavu takām un upju līkločiem. Ekspedīcijas dalībnieki nakšņos āra apstākļos, paši iekārtojot savu naktsmītni.

Ziemas ekspedīcijā uzvarētāji būs visi, kas piedalīsies. Ikviens, kurš uzsāks šo piedzīvojumu, to noslēdzot, nokļūs vismaz par soli tuvāk dabai un varēs to saukt par savām mājām. Gandrs vēlas mudināt ikvienu nodarboties ar aktīvu atpūtu neatkarīgi no laikapstākļiem un sezonas, un ziemas pārgājieni ir kā radīti tam.

 

Raksts: “Izaicini savus spēkus vērienīgā Ziemas ekspedīcijā no 13. līdz 15.februārim”, SIA Gandrs, publ. 15.01.2015

Avots: http://www.gandrs.lv/zinas/izaicini-savus-spekus-verieniga-ziemas-ekspedicija-no-13-lidz-15februarim/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *