Ražošanas attīstībai “AM Furnitūra” saņem 514 tūkstošus eiro

Turpinot sadarbību ar mēbeļu furnitūras tirgotāju AM Furnitūra, SEB banka piešķīrusi finansējumu 514 tūkstošu eiro apmērā jaunas tehnoloģiskas līnijas iegādei un uzņēmuma biznesa attīstībai. Iekārta tiks iegādāta Latvijas investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) realizētā projekta ietvaros un tai ir paredzēts arī valsts līdzfinansējums.

SEB bankas valdes locekle Ieva Tetere: “Esam gandarīti redzēt, ka mūsu ilggadējais partneris AM Furnitūra turpina savu attīstību un nostiprina savas pozīcijas kā viens no vadošajiem uzņēmumiem mēbeļu furnitūras un materiālu nozarē Latvijā. Mums ir svarīgi atbalstīt savu klientu biznesa attīstību, tāpēc priecē fakts, ka AM Furnitūra ieiet jaunajā attīstības fāzē, kļūstot arī par mēbeļu detaļu ražotāju.”

AM Furnitūra valdes loceklis Aigars Lūks: “Pēdējos gados gan vietējie, gan ārvalstu klienti izrāda lielu interesi par augstas kvalitātes mēbeļu detaļām no laminētām un akrila kokskaidu plātnēm. Vēlamies saviem klientiem piedāvāt labāko, tāpēc nolēmām paplašināt ražošanu un iegādāties modernāko tehnoloģisko līniju šādu mēbeļu detaļu ražošanai. Iekārtas spēs nodrošināt līmeni, kas atbilst pēdējiem zinātnes sasniegumiem šajā jomā – tostarp apdares malu piekausēšanu ierastās līmēšanas vietā, kas būtiski uzlabo detaļu funkcionālās un vizuālās īpašības. SEB bankas finansējums, kā arī Eiropas Reģionālās attīstības fonda un valsts budžeta līdzfinansējums 225 tūkstošu eiro apmērā mums ļāva realizēt šo projektu, uzsākt ražošanu un nodrošināt jaunas darba vietas.”

Uzņēmums AM furnitūra nodarbojas ar mēbeļu furnitūras vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. Uzņēmums piedāvā plašu mēbeļu furnitūras klāstu sākot ar skrūvēm, virām un vadotnēm, līdz pat sarežģītiem un ekskluzīviem materiāliem un furnitūru, ko izmanto mēbeļu ražošanā un interjera veidošanā vai papildināšanā.

 

Raksts: “SEB banka piešķir uzņēmumam AM Furnitūra 514 tūkstošus eiro ražošanas attīstībai”, SEB banka, publ. 22.01.2015

Avots: http://www.seb.lv/lv/about/press-centre/press-releases/2015/Janvaris/22012015/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *