Uzņēmējus aicina pieteikties LTRK eksporta apbalvojumiem

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) jau piekto gadu izsludinājusi pieteikšanos LTRK eksporta apbalvojumiem – “Krišjāņa Valdemāra balvai “Latvji, brauciet jūriņā!”” un “Sprīdīša balvai”.

Krišjāņa Valdemāra balva “Latvji, brauciet jūriņā!” tiek pasniegta Latvijas uzņēmumam ar lielāko eksporta potenciālu. LTRK Eksporta padome uzņēmēju nominētos komersantus vērtē šādās kritēriju kopās: ne mazāk kā 51% pamatkapitāla pieder Latvijas rezidentam, kurš savus pakalpojumus/ preces eksportē uz vismaz piecām pasaules valstīm. Komersantam ir ne mazāk kā pieci eksporta produkti, tai skaitā inovatīvi, un kopējais eksporta preču/ pakalpojumu apjoms ir ne mazāks kā 700 000 eiro. Savukārt “Sprīdīša balva” tiek pasniegta jaunam, inovatīvam Latvijas uzņēmumam ar lielisku eksporta potenciālu. Uzvarētāju LTRK Eksporta padome izraugās komersantus, vērtējot pēc šādiem kritērijiem: mazs uzņēmums, kurš Latvijas tirgū darbojas aptuveni piecus gadus un kurš darbības laikā spējis sasniegt 50% eksporta pieaugumu vai eksporta apgrozījumu – 150 000 eiro.

Savas vai kolēģu kandidatūras ikviens eksportējošs uzņēmējs var pieteikt līdz šā gada 13.februāra plkst.17 LTRK mājaslapā. Apbalvojumi tiks pasniegti š.g. 26.februārī, LTRK jubilejas forumā ‘Eksporta Diena 2015’. Šā gada foruma centrālā tēma –  ‘Ceļš uz jauniem tirgiem’.

 

Avots: LETA, publ. 22.01.2015

http://www.chamber.lv/lv/atbalsts_eksportam/arlietu_pasakumi#atbalsts_eksportamarlietu_pasakumieksporta_diena

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *