LLU Rektore Helsinkos paraksta saprašanās memorandu par sadarbību zinātnes jomā

Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa vizītes Somijā ietvaros 29. janvārī Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) rektore Irina Pilvere kopīgi ar citiem Latvijas augstākās izglītības un zinātnes pārstāvjiem parakstīja saprašanās memorandu ar Somijas VTT Tehniskās izpētes centru.

Saprašanās memorands par sadarbību zinātnes un tehnoloģiju izpētes jomā parakstīts starp Somijas VTT Tehniskās izpētes centru (VTT Technical Research Centre of Finland Ltd) un LLU, Latvijas Universitāti, Rīgas Tehnisko universitāti un Baltijas Inovatīvo pētījumu un tehnoloģiju institūtu (Baltic Institute of Research, Technology and Innovation (BIRTI)).

Memoranda mērķis ir attīstīt pētnieciskās, izglītības, profesionālās un starpkultūru aktivitātes un kopīgus projektus, līdzdarbojoties visām iesaistītajām pusēm Latvijā un Somijā. Sadarbības pamatjomas zinātnē ir bioekonomika, funkcionālo materiālu zinātne, energoefektivitāte, biomedicīna u.c. Memorands parakstīts apaļā galda diskusijas laikā, kad pārrunātas sadarbības iespējas izglītības jomā starp Latviju un Somiju.

 

Raksts: “Rektore Helsinkos paraksta saprašanās memorandu”, Lana Janmere, LLU, publ. 29.01.2015

Avots: http://www.llu.lv/aktualitates?op=raksts&id=11822

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *