Paplašinās biznesa iespējas Latvijas uzņēmumiem Lielbritānijā

Lai veicinātu tirdzniecību starp Latvijas un Lielbritānijas uzņēmumiem, nodrošinātu plašākas biznesa iespējas Latvijas uzņēmumiem Apvienotajā Karalistē, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Latvijas-Lielbritānijas tirdzniecības palāta (Latvian British Chamber of Commerce) Londonā noslēdza sadarbības līgumu.

Latvijas – Lielbritānijas Tirdzniecības palātas valdes locekle un izpilddirektore Baiba More: “Šī nozīmīgā līguma ietvaros ir paredzēts cieši sadarboties ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, īstenojot virkni kopīgu aktivitāšu un pasākumu, lai palīdzētu Latvijas uzņēmumiem ienākt un apgūt Lielbritānijas tirgu, kā arī pārstāvēt LTRK intereses Lielbritānijā. Šī būs arī laba iespēja sadarboties ar LTRK, lai pārstāvētu britu uzņēmēju un investoru interesēs Latvijā.”

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš: “Lielbritānijas tirgus ir pievilcīgs – Pasaules Bankas „Doing Business” reitings atzīst Lielbritāniju par Eiropā un G8 valstīs par labvēlīgāko uzņēmējdarbības veikšanai. Lielbritānija ieņem arī augsto vietu Ernst and Young pētījumā „European Attractiveness Survey” kā ārvalstu tiešajām investīcijām vispievilcīgākā valsts. Apvienotā Karaliste ir starptautiski konkurētspējīga arī nodokļu jomā: tā piedāvā vienas no zemākajām korporatīvo nodokļu likmēm ES, dāsnus nodokļu atvieglojumus un konkurētspējīgas sociālo nodokļu likmes. Latvijas uzņēmējiem ir iespējas piedalīties tādās nozīmīgās, ikgadējās izstādēs kā būvniecības izstāde „Ecobuild”, pārtikas izstāde „International food & drink event”, tūrismu produktu iepircēju pasākums “Reetex”, informācijas tehnoloģiju un inovāciju pasākums “Interop London” u.c. Sadarbībā ar Latvijas-Lielbritānijas tirdzniecības palātu saviem biedriem jau šogad piedāvāsim vairākus biznesa attīstības pakalpojumus.”

 

Raksts: “LTRK paplašinās biznesa iespējas Latvijas uzņēmumiem Lielbritānijā”, LTRK, publ. 10.02.2015

Avots:http://www.chamber.lv/lv/jaunumi/ltrk_paplasinas_biznesa_iespejas_latvijas_uznemumiem_lielbritanija-311

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *