Jaunā būvniecības sezona sākas izstādē “Māja I 2015”!

Jau tradicionāli būvniecības sezona Baltijā tiks atklāta ar reģiona nozīmīgāko būvniecības notikumu – starptautisko būvniecības industrijas izstādi “Māja I 2015″, kas no 12. līdz 15. martam notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Izstādē „Māja I 2015” piedalīsies vairāk nekā 300 nozares uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Somijas, Polijas, Čehijas, Grieķijas un citām valstīm, lai plašam profesionāļu lokam – būvniekiem, arhitektiem, dizaineriem, projektētājiem, namu apsaimniekotājiem, kā arī ikvienam interesentam, – prezentētu drošus, kvalitatīvus un inovatīvus nozares produktus un pakalpojumus.

Dalībnieku vidū būs tādi vadošie būvniecības industrijas spēlētāji kā „Staļi”, „Uponor”, „Husqvarna”, „Aeroc”, „Paroc”, „Franke”, „Fiskars”, „Caparol Baltica”, „Super Bebris”, “Saint Gobain”, „TENAX Grupa”, „Rīgas siltums”, „Latvijas gāze” u. c. uzņēmumi, kas piedāvās būvmateriālus, būvinstrumentus un būvtehniku, apkures sistēmas un ūdens attīrīšanas tehnoloģijas, santehnikas ierīces, arhitektūras, ainavu arhitektūras, interjera dizaina risinājumus u. c. produktus.

Tā, piemēram, „LatviaTimber International” stendā būs iespēja iepazīties ar uzņēmuma piedāvātajiem kokmateriālu paraugiem, uzzināt praktiskus padomus kokmateriālu izvēlē un iepazīties ar apdares kokmateriālu krāsu. “Staļi” iepazīstinās ar jauno produkciju. “TC Grupa” izstādē prezentēs ieklāšanai un ilgai kalpošanai gatavas ozolkoka grīdas, durvis un trepes, kā arī dabiskus, ilgmūžīgus un izturīgus āra terases, apdares dēļus no lapegles un termokoksnes. “NORD-T” prezentēs modernas daudzfunkcionālas verandas gan jaunām, gan senāk būvētām privātmājām. “ROZEMAR” izstādē prezentēs stiprinājumus un apdares materiālus kokam. Stendā varēs apskatīt dažādus koksnes apdares paraugus. ADLER (Austrija) lakas, eļļas, lazūras ir piemērotas, lai sasniegtu augstāko iespējamo koksnes aizsardzību koka fasādēm, terasēm, dārza mēbelēm, kā arī koka virsmām iekštelpās. Īpašs sortiments LAPEGLES APDAREI ekspluatācijai āra apstākļos. “InoWood” prezentēs KPK (Koka Polimēra Kompozīts) materiālu, kam piemīt dabīgās koksnes aromāts un tā pozitīvās īpašības. “Amber Wood” gadskārtējā izstādē prezentēs absolūti jaunu produktu līniju – divslāņu ozola grīdas dēļus (Multilayer floor boards), kas paredzēti ieklāšanai uz apsildāmajām grīdām. „Vidrižu Atvari” stendā, apmeklētājiem būs iespēja apskatīt un pasūtīt Latvijā ražotu augstas kvalitātes oša un ozola masīvkoka parketu, ozola dēļus, mozaīkparketu un grīdas līstes. „Super Bebris” stendā būs iespēja iepazīties ar uzņēmuma piedāvātajiem koka māju būvniecības risinājumiem, uzzināt praktiskus padomus nepieciešamo risinājumu izvēlē. Tāpat stenda apmeklētāji varēs uzzināt par līmēta koka konstrukciju pielietošanas plašākām iespējām savu mājokļu konstrukcijās un interjerā.

 

Avots: http://www.bt1.lv/?link=00800004&subid=4260

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *