Meža fakultātes maģistrants A. Bērziņš ieguvis LKF biznesa ideju stipendiju

Latvijas Kokrūpniecības federācijas (LKF) biznesa ideju stipendija 11. februārī tika piešķirta LLU Meža fakultātes 1. kursa maģistrantam Andrim Bērziņam no Talsu novada par ideju izgatavot dizaina krēslus un solus no bērza saplākšņa.

Apsveicot A. Bērziņu ar stipendijas iegūšanu, LKF izpilddirektors Kristaps Klauss norādīja: “Lai Latvijas meža nozare turpinātu attīstīties, ir svarīgi, lai pēc iespējas vairāk šodienas studentu jau pavisam drīzā nākotnē kļūtu par uzņēmējiem vai uzņēmumu vadītājiem, kuri nenoguruši meklē iespējas, kā efektīvāk izmantot vietējos mežu resursus. LKF stipendijas mērķis ir rosināt studentus domāt par nozares izaicinājumiem un meklēt attīstības iespējas. Šī gada stipendiāts A. Bērziņš ar savu konkursa darbu pārliecināja žūrijas locekļus, ka viņš var ne tikai izdomāt interesantu ideju, bet arī spēj šo ideju pārvērst reālā biznesa plānā.”

Kā pēc stipendijas iegūšanas atzina jaunais LKF stipendiāts, ideja par dažāda veida dizaina krēslu un solu izgatavošanu no bērza saplākšņa viņam radusies jau pamatstudiju laikā, kad dažādu studiju kursu apguves procesā tika izstrādāta gan produktu ražošanas tehnoloģija, gan arī pašrocīgi izgatavots produkta prototips. Jāatzīmē, ka stipendijas rezultātu paziņošana norisinājās līdz ar izstādes “Iepazīsties – Koks” (www.koksirlabs.lv) atklāšanu Mežaparka estrādē.

LKF biznesa ideju stipendijas programma LLU Attīstības fondā dibināta 2012. gada 19. septembrī, un tās mērķis ir finansiāli atbalstīt LLU pilna laika studējošos, lai veicinātu uzņēmējdarbību meža nozarē.

Raksts: “MF maģistrants A. Bērziņš ieguvis Latvijas Kokrūpniecības federācijas biznesa ideju stipendiju”, LLU MF prodekāns Jānis Krūmiņš, publ. 16.02.2015

Avots: http://www.llu.lv/aktualitates?op=raksts&id=11923

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *