Tērvetes dabas parka skulptūras tiek postas jaunajai sezonai

Ja staigājot pa Tērvetes dabas parka takām un taciņām nākas ievērot, ka kāda no iemīļotajām skulptūriņām te vairs nav atrodama, tad ziniet – vairāki kokā atveidotie pasaku tēli un figūriņas ziemas sezonā mitinās Tērvetes dabas parka Koktēlniecības darbnīcā. Parka mākslinieki te čakli un rūpīgi strādā, lai iemīļotie tēli – Bebrs, Pūcīte, Velēnu vecītis, vairākas Sēņu meža saimes iemītnieces un citas skulptūriņas – sapostas un uzlabotā  izskatā varētu jau drīzumā atgriezties savā ierastajā parka vidē.

Tērvetes dabas parkā ik gadu noris virkne atjaunošanas un labiekārtošanas darbu, lai ikvienam parka apmeklētājam būtu iespēja baudīt dabas un meža skaistumu sakoptā un skaistā vidē. Tiek atjaunotas ne vien skulptūriņas, bet arī soli, kāpnes, tilti, taku segums, norādes un citas lietas. Jau drīzumā plānots uzlabot un padarīt vēl krāšņākus arī ilustrētos dabas informatīvos stendus uz Meža mātes takas –  tie solās tapt vēl krāsaināki un spilgtāki!

Tērvetes dabas parkā ikviens ir laipni aicināts izbaudīt un priecāties par Pasaku pasaules brīnumaino skaistumu!

 

Raksts: “Tērvetes dabas parka skulptūriņas sapošas jaunajai sezonai”, Mammadaba, publ. 18.02.2015

Avots:http://www.mammadaba.lv/dabas-objektu-jaunumi/tervetes-dabas-parks/1294-tervetes-dabas-parka-skulpturinas-saposas-jaunajai-sezonai

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *