Sanāksme par klimata pārmaiņām un to ietekmi uz nozaru attīstību

Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komiteja (EESK) aicina lauksaimniecības un mežsaimniecības nozaru pārstāvjus izteikt viedokļus par problēmām, ar kurām tie saskaras klimata pārmaiņu apstākļos. Atklātā uzklausīšanas sanāksme notiks 10. martā no plkst. 9.00 līdz 12.30 Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Jelgavā.

EESK patlaban izstrādā izpētes atzinumu par tematu “ES klimata un enerģētikas politikas ietekme uz lauksaimniecības un mežsaimniecības nozaru attīstību”. Līdz ar to uzklausīšanas mērķis ir apkopot priekšlikumus, lai risinātu problēmas, ar kurām saskaras lauksaimniecības un mežsaimniecības nozares klimata pārmaiņu apstākļos, uzsvērtu šo nozaru potenciālās iespējas, to ietekmi uz pilsonisko sabiedrību, kā arī sniegtu ieteikumus par lauksaimniecības un mežsaimniecības nozaru nozīmi un lomu ES klimata un enerģētikas politikas ietvarā 2030. gadam.

Pieteikšanās semināram – līdz 4.martam. Plašāka informācija par pasākumu pieejama EESK tīmekļa vietnē.

 

Raksts: “Lauksaimnieki un mežsaimnieki aicināti uz sanāksmi par klimata pārmaiņām un to ietekmi uz nozaru attīstību”, LLU, publ. 23.02.2015

Avots: http://www.llu.lv/aktualitates?op=raksts&id=11957

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *