Būvindustrijas uzņēmumu tirdzniecības misija Lietuvā izstādes “Resta” laikā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Lietuvā, kas norisināsies 2015. gada 22.-23. aprīlī Viļņā. Tirdzniecības misijas laikā paredzēts:

  • Izstādes apmeklējums. Tirdzniecības misija tiek organizēta Lietuvas lielākās būvniecības un būvmateriālu izstādes “RESTA” ietvaros. Izstāde “RESTA” tiek organizēta jau vairāk kā 20 gadus, un ir kļuvusi par vadošo nozares izstādi Lietuvā. “RESTA 2015” izstādes un pasākumu laikā ir iespējams iepazīties ar jaunām tehnoloģijām un tirgus piedāvājumiem, atrast jaunus risinājumus esošām problēmām, apmainīties ar idejām ar starptautiskiem partneriem, kā arī atrast sadarbības partnerus kopīgiem projektiem.
  • Seminārs par Lietuvas būvniecības tirgu. Dalībniekiem būs iespēja uzzināt par pēdējām tendencēm būvniecības nozarē, iepirkumu procedūrām un to specifiku Lietuvas tirgū, celtniecības un projektēšanas speciālistu atzīšanas procedūrām Lietuvā, kā arī saņemt informāciju par citiem interesējošiem jautājumiem būvniecības nozarē.
  • Dalība kontaktbiržā “Brokerage Event RESTA 2015”, kuru organizē Eiropas Biznesa atbalsts tīkls. Kontaktbirža notiks jau piekto gadu pēc kārtas. Iepriekšējos četros gados pasākumos kopumā piedalījās 216 kompānijas no 8 valstīm – Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Polijas, Čehijas, Krievijas, Spānijas un Itālijas. Organizēto kontaktbiržas pasākumu ietvaros ir norisinājušās 417 divpusējas tikšanās.

Tirdzniecības misijā Lietuvā tiek aicināti piedalīties uzņēmumi, kas piedāvā kādu no sekojošajiem produktiem vai pakalpojumiem: ceļu, ēku un māju būvniecība, būvniecības materiālu ražošana, ekoloģiskā būvniecība, baļķu un citu konstrukciju ēku ražošana, ēku apsaimniekošana, būvniecības tehnisko ierīču un darbarīku ražošana, noma un tirdzniecība, ūdensapgādes, kanalizācijas sistēmu iekārtu ražošana.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Pieteikšanās – līdz 26. martam.

 

Raksts: “Būvindustrijas uzņēmumu tirdzniecības misija Lietuvā izstādes “Resta” laikā”, LIAA, skat. 16.03.2015

Avots: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/buvindustrijas-uznemumu-tirdzniecibas-misija-lietuva-izstades-resta-laika

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *