Latvijas uzņēmēju delegācija dosies uz Norvēģijas Karalisti

Lai meklētu jaunus eksporta tirgus ražotājiem un piesaistītu investīcijas, plaša Latvijas uzņēmēju delegācija Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa vizītes ietvaros no šī gada 18. līdz 19.martam dosies uz Norvēģijas Karalistes galvaspilsētu Oslo.

Biznesa delegācijas sastāvā ir vairāk kā 40 Latvijas vadošie uzņēmumi pārstāvot IKT, kokapstrādes, transporta un loģistikas, ķīmijas un farmācijas, izglītības, finanšu, kosmētikas, dizaina un tekstilrūpniecības, projektēšanas un celtniecības, metālapstrādes, mašīnbūves un citas jomas.

Latvijas biznesa delegācijai Oslo notiks biznesa forums un divpusējās tikšanās abu valstu uzņēmējiem, nozaru apaļā galda diskusijas, darba grupu un individuālās tikšanās. Vizītes ietvaros plānots apmeklēt starptautisko sertifikācijas un inovāciju inkubatora uzņēmumus.

2014. gadā Latvijas kopējais preču un pakalpojumu tirdzniecības apgrozījums ar Norvēģiju bija 431,9 miljoni eiro, kas ierindoja Norvēģiju 16. vietā Latvijas ārējās tirdzniecības partneru starpā. Kopējais preču un pakalpojumu eksports uz Norvēģiju bija 342,9 miljoni eiro, kas veido 2,4% no Latvijas kopējā eksporta, savukārt preču un pakalpojumu imports – 89 miljoni eiro, kas veido 0,6% no Latvijas importa. Galvenās Latvijas eksporta preces uz Norvēģiju ir metālu un koksnes izstrādājumi.

 

Raksts: “Latvijas uzņēmēji dosies uz Norvēģijas Karalisti”, Db.lv, publ. 16.03.2015

Avots: http://www.db.lv/tirdznieciba/latvijas-uznemeji-dosies-uz-norvegijas-karalisti-429262

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *