Mammadaba izaicina uz taku skrējienu “Stirnu buks’2015”

Ar taku skrējienu “Garkalnes mežu Stirnu buks 2015” 12. aprīlī aizsāksies 5 taku skrējienu seriāls “Stirnu buks’2015″. Lai arī katrs no skrējieniem būs atsevišķas sacensības, iespaidīgos AS „Latvijas valsts meži” Tērvetes koktēlnieku darinātos kausus saņems seriāla kopvērtējuma uzvarētāji!

Taku skrējiena seriāla “Stirnu buks’2015” skrējieni notiks izcili ainaviskās vietās – Garkalnes mežu, Abavas senlejas, Pokaiņu meža un Zebrus ezera, Talsu pauguraines un Milzkalnes mežu mistēriju pilnie un ainaviski bagātie meža ceļi un taciņas, garāmskrienot ļaus izbaudīt arī pa kādam kultūrvēsturiskam objektam, neskaitāmiem pauguriem, pilskalniem, gravām, esošām un pamestām slēpošanas trasēm, mežacūku vannām un citiem Mammadaba izaicinājumiem!

Skrējieni notiks lielākoties ārpus pilsētām pa dažāda seguma ceļiem un takām, asfalts – ne vairāk, kā 5-10% no distances kopējā garuma, lauku ceļi ar grants segumu, aizauguši meža ceļi, reiz bijušas takas un bezceļi, meža ceļi, stigas un takas. Katrā no seriāla sacensībām dalībniekiem tiks piedāvātas 4 dažādas distances visiem meistarības līmeņiem un izturības sliekšņiem. Interesanti, ka katrā trasē tiks noskaidroti ātrākie sprinta distances “Stirnu buka Kalnu karalis un Karaliene” veicēji – titulu iegūs tas, kurš nevis pirmais kalnā uzskries, bet konkrēto etapu (400-1000m) veiks visātrāk! Savukārt kopvērtējuma uzvarētāji tiks noteikti pēc summējot punktus, kas izcīnīta abās garākajās skrējienu distancēs – “Stirnu buks” vai “Lūsis” un sprinta etapā izcīnīto! Kopvērtējuma ieskaiti veido augstāko punktu summa no trīs  sacensībām.

Tos, kuriem nepatīk skriet vienatnē un kuri vēlas pacīnīties par īpašo komandu balvu, aicinam pieteikties “Mammadaba komandu skrējienam” – kopā jautrāk! Komandai vienkopus jānoskrien distance “Zaķis”, tai jābūt 3 cilvēku sastāvā, kur vismaz vienam no dalībniekiem jābūt a) sievietei, b) jaunietim līdz 14 g.v. Komandas dalībnieki skrējiena dalībnieku tradicionālo numuru vietā saņems personalizētus komandu nosaukumus.

Sacensību formāts – patīkama izklaide dienas garumā visai ģimenei!

Šogad taku skrējieni notiks:

  • 12. aprīlī, “Garkalnes mežu Stirnu buks”, starts un finišs – Garkalnes bļodā;
  • 30. maijā, “Abavas senlejas Stirnu buks”, starts un finišs – atpūtas kompleksā “Zviedru cepure”;
  • 28. jūnijā, “Zebrus ezera un Pokaiņu meža Stirnu buks”, starts un finišs – Zebrus ezera stāvkrasts;
  • 25. jūlijā, “Talsu pauguraines Stirnu buks”, starts un finišs – Talsi;
  • 22. augustā, “Āžu kalna Stirnu buks”, starts un finišs – Šlokenbekas muižā, Milzkalnē.

 

Raksts: “Mammadaba izaicina – ieskrien mežā!”, AS „Latvijas valsts meži”, publ. 13.03.2015

Avots: http://www.mammadaba.lv/mammadaba-jaunumi/1305-mammadaba-izaicina-ieskrien-meza

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *