Vidzemes vērtība: izstāde – gadatirgus “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015”

Maijs katru gadu iezīmējas ar gada aktīvās daļas sākumu – daba atplaukst, sākās dārza darbi, vasaras darbu un aktivitāšu plānošanu, noslēdzas viens gada posms un sākas nākamais. Ikgadēji tieši maijā notiek arī Vidzemē lielākā izstāde – gadatirgus: „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015″, kas šogad norisināsies 15.-16.maijā, Valmieras Kultūras centrā.

Vidzemes Uzņēmēju dienas ir īpašas ar to, ka spēj dzīvot līdzi laikam un kaut ierastais izstādes formāts, tas tomēr ir dzīvotspējīgs jau 18.gadu pēc kārtas. Izstāde ir spējusi sevi pierādīt ilgtermiņā un ieguvusi gan lielu, gan mazu uzņēmēju uzticību, kas piedalās izstādē ikgadēji. Tieši pateicoties uzņēmējiem un viņu ieguldītam darbam izstāde ir spējusi ikgadēji parādīt jaunākos produktus, pakalpojumus, izstrādājums gan kā potenciālajiem sadarbības partneriem, gan kā Vidzemes reģiona iedzīvotājiem. Tāpat izstādē nemainīgi ir bijusi informācija par izglītības iestāžu piedāvājumu, apdrošinātāju piedāvājumiem, medicīnas u.c. pakalpojumiem.

Pamatvērtības „Vidzemes Uzņēmēju dienās 2015″ ir nemainīgas – būs iespēja ieraudzīt gan zināmus dalībniekus ar jauniem produktiem, gan jaunus dalībniekus. Nozares būs visdažādākās – sākot ar ražošanas uzņēmumiem, beidzot ar pakalpojumiem un amatniecību. Tāpat sava izstādes daļa tiek atvēlēta dažādām aktivitātēm ģimenēm, vēl jo vairāk tāpēc, ka 15.maijs ir Vispasaules Ģimenes diena!

Plašāka informācija par pasākumu: http://www.vidzemesizstade.lv/

 

Raksts: “Vidzemes vērtība: izstāde – gadatirgus „Vidzemes Uzņēmēju dienas 2015″”, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, publ. 11.03.2015

Avots: http://www.chamber.lv/lv/jaunumi/vidzemes_vertiba_izstade_%E2%80%93_gadatirgus__%E2%80%9Evidzemes_uznemeju_dienas_2015%E2%80%9D-324

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *