“Baltic Block” par 3,6 miljoniem eiro iegādāsies jaunas ražošanas līnijas

Noslēdzies Madonas novada uzņēmuma SIA Baltic Block izsludinātais iepirkums par jaunas kompozītu bloku ražošanas līnijas un masas sajaukšanas līnijas iegādi, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā. Uzņēmums iegādāsies jaunu masas (masa: kokskaidas, līme, cietinātājs, emulsija un ūdens) sajaukšanas līniju ar ražību vismaz 3,5 tonnas/h, kā arī presētu koka bloku ražotnes ekstrūzijas tipa presi (karstās presēšanas metodē) ar ražību vismaz 31 m3 bloku diennaktī ar blīvumu vismaz 650 kg/m3.

Piedāvājumus iepirkumā iesniedzis viens pretendents – Itālijas uzņēmums Imal SRL, kas arī uzvarējis iepirkumā. Uzvarētāja piedāvātā līgumcena ir 3,6 miljoni eiro. Iepirkums tiek īstenots ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstu.

Db.lv jau rakstīja, ka SIA Baltic Block pērno gadu noslēdza ar zaudējumiem teju 80 tūkstošu eiro apmērā, liecina Lursoft dati. Uzņēmuma vadība zaudējumus skaidro ar papildu bloku ražotnes līnijas izveidi un jaunu produktu ražošanas uzsākšanu, piebilstot, ka negatīvais rezultāts ir tikai pagaidu situācija, kas drīzumā mainīsies. Uzņēmuma neto apgrozījums 2014.gadā sasniedza jau 9,089 miljonus eiro, savukārt 2013. gadā tie bija tikai nedaudz vairāk kā 5 miljoni eiro.

Šajā gadā Baltic Block, lai novirzītu ģeogrāfisko tirgus risku, plāno atrast produktu noietu Āzijas valstīs.

 

Raksts: “Baltic Block par 3,6 miljoniem eiro iegādāsies jaunas ražošanas līnijas”, Žanete Hāka, publ. 18.03.2015

Avots: http://www.db.lv/razosana/baltic-block-par-3-6-miljoniem-eiro-iegadasies-jaunas-razosanas-linijas-429428

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *