LLU rektore Briselē stāstīs par bioekonomikas izaicinājumiem Latvijā

20. martā Briselē notiks konference “Ekonomiskā pieauguma palielināšana un investīciju veicināšana caur bioekonomiku: Kā izveidot efektīvas reģionālās stratēģijas?”, kurā līdztekus Eiropas vadošajiem bioekonomikas ekspertiem ziņojumu par Latvijas situāciju lasīs LLU rektore un Bioekonomikas pētniecības stratēģiskās apvienības vadītāja Irina Pilvere.

Konferences mērķis ir veicināt diskusiju starp augstākā līmeņa Eiropas un tās reģionu ekspertiem par bioekonomikas reģionālajām stratēģijām un veidot izpratni par to ietekmi uz Eiropas ilgtspēju un attīstības mērķiem, kā arī ekonomiskā pieauguma un darbavietu palielināšanos.

Tā notiks Eiropas Reģionu komitejā Briselē un to organizē Eiropas reģionu tīkls inovācijām lauksaimniecībā, pārtikā un mežsaimniecībā (ERIAFF) un Eiropas reģionu pētniecības un inovāciju tīkls (ERRIN).

Konferences ziņotāji būs gan Eiropas Komisijas pārstāvji, gan Eiropas apvienību un reģionālie eksperti. To vidū arī LLU rektore Irina Pilvere, kas stāstīs par bioekonomikas nepieciešamību un izaicinājumiem Latvijā, gan arī ziņos par Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē aktualitātēm. Turklāt klātesošie varēs iepazīties ar Latvijas praksi Bioekonomikas pētniecības stratēģiskās apvienības izveidē, kā arī veiksmīgajiem LLU zinātnieku un uzņēmēju sadarbības piemēriem.

 

Raksts: “Rektore piedalīsies bioekonomikas konferencē Briselē”, LLU, publ. 18.03.2015

Avots: http://www.llu.lv/aktualitates?op=raksts&id=12084

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *