SIA “Rīgas meži” aicina uz Meža dienām “Zaļajā klasē”!

Šā gada aprīlī un maijā Meža dienu ietvaros SIA „Rīgas meži” aicina skolēnus kopā ar saviem skolotājiem apmeklēt uzņēmuma vides izglītības projektu “Zaļā klase”.

Projekta ietvaros notiekošās ekskursijas laikā būs iespējams apmeklēt uzņēmuma kokaudzētavu “Norupe” Ikšķiles novadā, kur varēs iepazīties ar stādu audzēšanas tehnoloģiju: dabā vērot sēšanas – pildīšanas līniju, siltumnīcās dīgstošos jaunos sējeņus, poligonā iepazīties ar gataviem stādiem, kas tiks transportēti stādīšanai uz mežu. Tāpat būs iespēja redzēt, kā no mazas sēkliņas var izaugt stādiņi, kurus izmantos meža atjaunošanai nocirsto koku vietā.

Papildus tam blakus esošajā uzņēmuma kokzāģētavā “Norupe” būs iespēja iepazīties ar koksnes pārstrādes procesu, kā tiek saražota gatavā produkcija – mēbeļu sagataves un apdares dēļi. Varēs arī paviesoties SIA „Rīgas meži” Daugavas mežniecībā, kur būs iespēja izprast meža apsaimniekošanas ciklu, un apmeklēt briežu dārzu, iepazīstoties ar dažādiem meža augšanas apstākļu tipiem un atšķirīgām koku un citu meža augu sugām. Bet veiksmes gadījumā – ieraudzīt kādu no teritorijā mītošajiem ap 50 briežiem.

Vairāk par vides izglītības projektu “Zaļā klase” lasiet ŠEIT.

 

Raksts: “Aicinām uz Meža dienām “Zaļajā klasē”!”, SIA „Rīgas meži”, publ. 25.03.2015

Avots: http://www.rigasmezi.lv/lv/aktualitates/jaunumi/?doc=6622

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *