Izsludināts konkurss jaunajiem zinātniekiem par ieguldījumu lauku attīstībā

Valsts akciju sabiedrība “Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum”, Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmija un Latvijas Lauksaimniecības universitāte izsludinājušas konkursu jaunajiem zinātniekiem par ieguldījumu lauku attīstības zinātniskajos pētījumos.

Konkursa nolikums paredz, ka apbalvojumi tiek piešķirti par ieguldījumu lauku attīstības zinātniskajos pētījumos uz konkursa pamata jaunajiem doktoriem un maģistriem, ja viņi konkursu pieteikumu iesniegšanas brīdī nav vecāki par 35 (trīsdesmit pieciem) gadiem.

Apbalvojumi tiek piešķirti par izciliem pētījumiem, kuri veicina lauku attīstību, to modernizāciju, uzņēmējdarbību, efektīvu finanšu līdzekļu izmantošanu. Balvas sevī ietver diplomu, kas apliecina augsto novērtējumu, kā arī piemiņas veltes, ko nodrošina Altum. Piemiņas veltes no Altum tiek pasniegtas arī pētījumu darbu vadītājiem. Pieteikumi LLU Zinātnes un projektu attīstības centrā pretendentiem jāiesniedz līdz 2015. gada 15. aprīlim.

Konkurss izsludināts, pamatojoties uz 2014. gada 3. martā noslēgto sadarbības līgumu starp Valsts akciju sabiedrību “Latvijas Attīstības finanšu institūcija Altum”, Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmiju un Latvijas Lauksaimniecības universitāti.

Konkursa nolikums

 

Raksts: “Izsludināts konkurss jaunajiem zinātniekiem”, LLU, publ. 30.03.2015

Avots: http://www.llu.lv/aktualitates?op=raksts&id=12137

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *