Aprīlī aicina uz bezmaksas apmācībām “Meža atjaunošana”

Lai informētu mežu īpašniekus par jaunāko nozarē, kā arī sniegtu teorētisku un praktisku ieskatu meža atjaunošanā, aprīlī visā Latvijā tiek rīkotas gan teorētiskās, gan praktiskās apmācības.

Apmācībās tiks sniegta informācija par meža resursiem Latvijā un meža audzēšanas ciklu, svarīgākajām likumdošanas prasībām attiecībā uz meža atjaunošanu, ieaudzēšanu un stādāmā materiāla iegādi, meža atjaunošanas plānošanu, augsnes sagatavošanu, kā arī stādāmā materiāla veidiem un izvēli atkarībā no meža tipa. Praktiskajās mācībās notiks iepazīšanās ar dažādiem stādu veidiem, pareizu stādu uzglabāšanu, mežeņu ieguvu, iepazīšanās ar dažādiem stādīšanas darba rīkiem un  instrumentiem, piemērota augsnes sagatavošanas veida izvēli. Notiks arī praktiskā stādīšana, stādījumu kontrole, iepazīšanās ar dažādiem aizsardzības līdzekļiem.

Bezmaksas apmācības notiks no 9.aprīļa līdz 30.aprīlim Kuldīgā, Saldū, Ludzā, Kurmenē, Valmierā, Talsos, Rēzeknē, Krāslavā, Dagdā, Preiļos, Alsviķos, Allažos, Madonā, Grobiņā, Priekuļos, Tukumā un Ludzā.

Apmācības tiek organizētas Eiropas Savienības un Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākuma „Arodapmācības un informācijas pasākumi” aktivitātes „Arodapmācības” apakšaktivitātes „Nozares speciālistu līmeņa mācību organizēšana” ietvaros.

 

Raksts: “Aprīlī aicinām uz bezmaksas apmācībām „Meža atjaunošana””, LLKC, publ. 02.04.2015

Avots: http://new.llkc.lv/lv/nozares/mezsaimnieciba/aprili-aicinam-uz-bezmaksas-apmacibam-meza-atjaunosana

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *