“PATA kokmateriāli” Valmierā atklāj jauna koncepta veikalu

Trešdien, 15.aprīlī, viens no Latvijā vadošajiem kokmateriālu tirdzniecības uzņēmumiem, “PATA kokmateriāli”, atklāja jauna koncepta specializēto kokmateriālu veikalu Valmierā. Jaunā tirdzniecības vieta veidota pēc principa veikals veikalā, iezīmējot ciešāku sadarbību ar būvniecības namu “Kurši”, kura teritorijā izvietots specializētais “PATA kokmateriāli” veikals.

Jaunā veikala atklāšanā klātesošos uzrunāja Valmieras domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums, paužot gandarījumu par to, ka tagad arī Valmierā būs pieejams kvalitatīvu, Latvijā ražotu ikdienā nepieciešamo kokmateriālu sortiments, kā arī pauda novēlējumu, lai “PATA kokmateriāliem” izveidojas veiksmīga sadarbība ar Valmieras puses būvniecības uzņēmumiem.

Kā norāda “PATA Kokmateriāli” tirdzniecības tīkla vadītājs un valdes loceklis Atis Kalniņš, jaunā koncepta veikala atklāšana ne vien iezīmē jaunu tirdzniecības darbības modeli, bet ir arī nozīmīgs ieguldījums stabila darbības pārklājuma izveidē visā Latvijas teritorijā:  “Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt iespēju ikvienā Latvijas vietā iegādāties kvalitatīvus kokmateriālus un sniegt arī pozitīvas emocijas un izpratni par koku kā svarīgu materiālu mūsu ikdienā.” Komentējot uzņēmuma attīstības plānus, Atis Kalniņš saka: “Vidzeme ir sevi parādījusi kā nozīmīgu izaugsmes reģionu, tāpēc jaunajā veikalā lielākās investīcijas veiktas plaša noliktavas apjoma izveidē 200 kubikmetru apmērā. Savukārt spēku apvienošana ar vienu no vadošajiem būvniecības preču tirgotājiem ļaus piedāvāt ērtu risinājumu kā visu dažādu darbu veikšanai nepeiciešamo iegādāties vienuviet. Tāpēc šogad veidojam veiksmīgu sadarbību un drīzumā arī Rīgā atvērsim jaunā koncepta veikalu līdzās būvniecības namam “Kurši” Dreiliņos.”

Jaunatvērtais “PATA kokmateriāli” veikals izvietots pie būvniecības nama “Kurši” Valmieras novada  Kocēnu pagastā un tā platība ir 1000 kvadrātmetri. Veikalā pieejams plašs kvalitatīvu dažādu sugu kokmateriālu klāsts visdažādākajām iekšdarbu un āra darbu vajadzībām. Galvenokārt veikala produkciju veido vietējo ražotāju kokmateriāli, starp kuriem populārākie produkcijas veidi ir iekšējās un ārējās apdares dēļi, terases dēļi, grīdas dēļi, zāģmateriāli, pirts lāvas un apdares dēļi, līmētās plātnes, kā arī cita veida koksnes produkcija.

Pirmais “PATA kokmateriāli” veikals atvērts 2013.gadā Rīgā, un pašlaik uzņēmuma veikalu tīkls aptver visu Latviju, nodrošinot plašu augstas kvalitātes kokmateriālu klāstu piecos veikalos – Rīgā, Saldū, Liepājā, Valmierā un Daugavpilī. Kopumā “PATA Kokmateriāli” veikalu tīklā pašlaik strādā 31 kokmateriālu tirdzniecības profesionāls darbinieks, kas apkalpo gan privātpersonas, gan arī celtniecības uzņēmumus, koka karkasu māju būvniekus, galdniecības un zemnieku saimniecības.

Lielāko daļu veikalos pieejamās produkcijas piegādā “PATA kokmateriāli” mātesuzņēmums SIA “PATA AB”, kas ir viens no Baltijā lielākajiem mežizstrādes, koksnes resursu loģistikas un kokmateriālu ražošanas uzņēmumiem.

 

Raksts: “”PATA kokmateriāli” Valmierā atklāj jauna koncepta veikalu”, Valmieras Ziņas, publ. 15.04.2015

Avots: http://valmieraszinas.lv/pata-kokmateriali-valmiera-atklaj-jauna-koncepta-veikalu/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *