Latvijas nacionālais stends starptautiskajā izstādē “Maison&Objet 2015”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā interjera izstādē “Maison&Objet 2015”, kas norisināsies 2015. gada 4.-8. septembrī Parīzē, Francijā!

Maison&Objet” ir viena no vadošajām un nozīmīgākajām interjera dizaina priekšmetu (dzīvesstila) izstādēm Eiropā, kur tiek prezentētas jaunākās interjera dizaina tendences un kur vienkopus tiekas ražotāji, dizaineri un tirgotāji. Izstādē ik gadu redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū plaša patēriņa, tekstila, mēbeļu un interjera dizaina jomā. 2014. gadā šo izstādi apmeklēja gandrīz 85 tūkstoši profesionāļu – 46 tūkstoši Francijas un 39 tūkstoši ārvalstu apmeklētāju. Saskaņā ar izstādes organizatoru rīcībā esošo informāciju, gandrīz 70% apmeklētāju bija lēmuma pieņēmēji, kas veic pasūtījumus un plāno iepirkumus – vairumtirgotāji, dizaina un arhitektūras salonu īpašnieki un dizaina profesionāļi, mazumtirgotāji, aģenti, dizaineri, arhitekti un citi.

2015. gada septembrī LIAA plāno organizēt Latvijas nacionālo stendu izstādes 7. hallē “Now Design a Vivre”. LIAA segs izstādes platības nomas, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas saskaņā ar 2010. gada 21. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.887. Uzņēmumiem pašiem jāsedz savu darbinieku komandējuma izmaksas, kā arī citas izmaksas atbilstoši stenda dalības nosacījumiem. Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu izstādes vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”.

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Stendā varēs strādāt tikai viens uzņēmuma pārstāvis (apmeklēt izstādi var vairāki uzņēmuma pārstāvji).

Pieteikšanās – līdz 26. aprīlim ŠEIT.

 

Raksts: “Latvijas nacionālais stends starptautiskajā izstādē “Maison&Objet 2015″ Parīzē, Francijā”, LIAA, skat. 21.04.2015

Avots:http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/latvijas-nacionalais-stends-starptautiskaja-izstade-maisonobjet-2015-parize-francija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *