Biznesa inkubatoru uzņēmumiem atvēl papildu divus miljonus eiro

Ekonomikas ministrija ir noslēgusi līgumu ar akciju sabiedrību „Attīstības finanšu institūcija Altum”, novirzot papildu divus miljonus EUR atbalstam uzņēmējdarbības uzsākšanai biznesa inkubatorā iekļautajiem jaunajiem uzņēmējiem – saimnieciskās darbības uzsācējiem.

Atbalsts biznesa inkubatorā iekļautajiem saimnieciskās darbības uzsācējiem būs pieejams Altum t.s. Starta programmas ietvaros, kas ir valsts atbalsta programma uzņēmējdarbības uzsākšanai. Līdz ar to saimnieciskās darbības uzsācēji, kas ir iestājušies biznesa inkubatorā, var saņemt aizdevumu uzņēmējdarbības uzsākšanai līdz 77 000 EUR, ar maksimālo termiņu – 8 gadi. Papildus šiem saimnieciskās darbības uzsācējiem (tāpat kā citiem Starta programmas dalībniekiem) ir pieejamas arī procentu likmes subsīdijas – 70 % – 80 % apmērā.

Paredzēts, ka atbalsts biznesa inkubatorā iekļautajiem saimnieciskās darbības uzsācējiem būs pieejams līdz 2015. gada beigām.

 

Raksts: “Divi miljoni EUR – papildu atbalsts biznesa inkubatorā iekļautajiem jaunajiem uzņēmējiem”, Ekonomikas ministrija, publ. 06.05.2015

Avots: https://www.em.gov.lv/lv/jaunumi/5178-divi-miljoni-eur-papildu-atbalsts-biznesa-inkubatora-ieklautajiem-jaunajiem-uznemejiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *