Tērvetes dabas parkā tiks atklātas “Laimīgās zemes Gaisa takas”

Sestdien, 9. maijā plkst. 15 AS „Latvijas valsts meži” apsaimniekotajā Tērvetes dabas parkā, kas ir viena no iecienītākajām ģimeņu atpūtas vietām Latvijā, tiks atklātas “Laimīgās zemes Gaisa takas”.

“Laimīgās zemes Gaisa takas” darinātas no virvju un koka konstrukcijām un atrodas desmit  un astoņus metrus virs zemes. Tiek aicināts ikviens interesents – gan liels, gan mazs – izmantot iespēju iejusties Annas Brigaderes radītā pasaules atklājēja Sprīdīša ādā un pa Gaisa takām doties aizraujošā ceļojumā uz Laimīgo zemi, ceļā  izbaudot tādus pašus piedzīvojumus kā Sprīdītis. Piemēram, tikties ar Meža māti, Lutausi, uzveikt pašu Nelabo un ļauties citiem aizraujošiem priekiem.

Atrakcija ir paredzēta pirmsskolas un skolas vecuma bērniem un jauniešiem, bet izbaudīt to varēs arī pieaugušie, jo mūsu devīze ir: “To var ikviens!”

Virvju parku “Laimīgās zemes Gaisa takas” Tērvetes dabas parka teritorijā ir radījis uzņēmums SIA “Rekta”, kas apvieno nozares profesionāļus, kuri specializējušies dažādu koka konstrukciju būvē un apsaimniekošanā, atrakciju parku izveidē, kā arī tematisko pasākumu plānošanā un rīkošanā.

 

Raksts: “Kopā ar Sprīdīti – uz Laimīgās zemes Gaisa takām”, AS „Latvijas valsts meži”, publ. 06.05.2015

Avots: http://www.mammadaba.lv/dabas-objektu-jaunumi/tervetes-dabas-parks/1350-kopa-ar-spriditi-uz-laimigas-zemes-gaisa-takam

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *