Kokapstrādes uzņēmumu tirdzniecības misija Nīderlandē un Beļģijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas koka māju, mēbeļu un būvmateriālu ražotājus pieteikties dalībai tirdzniecības misijā uz Nīderlandi un Beļģiju,  kas notiks 2015. gada 4.-5. jūnijā. Tirdzniecības misijas programma tiek veidota sadarbībā ar LR vēstniecību Beļģijā un LIAA pārstāvniecību Nīderlandē. Tirdzniecības misijas galvenais mērķis ir veidot kontaktus ar iespējamiem sadarbības partneriem – aģentiem, arhitektiem, nekustāmo īpašumu attīstītājiem un būvniekiem.

4. jūnijā plānota ierašanās Amsterdamā. Dalība dažādu nozaru aģentu izstādē-kontaktbiržā “Embassy Market”, ko organizē Nīderlandes aģentu asociācija. Tā ir vienīgā tirdzniecības asociācija, kas pārstāv Nīderlandes starpnieku, aģentu, importētāju un izplatītāju intereses. Īpaši aicināti dažādu produktu ražotāji no Austrijas un Latvijas.

5.jūnijā plānota B2B tikšanās Briselē, kas organizēta savdabībā ar LR vēstniecību Beļģijā.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā “Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”.

Pieteikšanās ŠEIT.

 

Raksts: “Koka māju, mēbeļu un būvmateriālu ražotāju tirdzniecības misija Nīderlandē un Beļģijā”, LIAA, skat. 19.05.2015

Avots: http://eksports.liaa.gov.lv/koka-maju-mebelu-un-buvmaterialu-razotaju-tirdzniecibas-misija-niderlande-un-belgija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *