Nāc un studē studiju programmā “Kokapstrāde”!

Līdz 24. augustam LLU turpinās uzņemšana vakantajās studiju vietās, kuras pieejamas arī Meža fakultātes īstenotajā studiju programmā “Kokapstrāde”.

Kokrūpniecība ir viena no vadošajām Latvijas rūpniecības nozarēm Latvijā, kas pēdējo gadu laikā ir ļoti strauji augusi un pērn kopējais apgrozījums pārsniedza divus miljardus eiro. Kokrūpniecības nozarei ir būtiska ietekme uz valsts ekonomikas izaugsmi un makroekonomisko stabilitāti, tā sniedz būtisku ieguldījumu pievienotās vērtības un eksporta pieaugumā un ir iekļauta starp prioritārajām valsts atbalsta nozarēm Latvijā.

Ik gadus kokrūpniecības nozarē Latvijā palielinās gan eksporta apjomi, gan attīstās pašmāju tirgus. Nav mazsvarīgs arī fakts, ka nozarē pēdējos gados stabili pieaug arī darbinieku atalgojums.

Pateicoties lielām investīcijām, pēdējos gados uzņēmumi ir ieguldījuši ļoti lielus līdzekļus attīstībā – modernizējuši un efektivizējuši ražošanu, ieviesuši ražotnēs jaunas “zaļākas” tehnoloģijas. Tas ļauj izstrādāt un attīstīt inovatīvus produktus un apgūt jaunus tirgus. Attīstoties tehnoloģijām, pieaug pieprasījums pēc jauniem un zinošiem speciālistiem. Tāpēc jāsaka – kokrūpniecības nozare gaida tieši Tevi!

Pievieno vērtību savai nākotnei un nāc studēt kādā no brīvajām valsts finansētajām vietām studiju programmā “Kokapstrāde”, un ļoti tuvā nākotnē Tevi gaida radošs darbs. Pieteikties studijām var katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 16.00 LLU Meža fakultātē (Akadēmijas iela 11, Jelgava).

Raksts: Nāc un studē studiju programmā “Kokapstrāde”!, LLU, publ. 23.07.2015

Avots: http://www.mf.llu.lv/aktualitates?op=raksts&id=12585&cat=2881

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *