Sumināti labākie lauksaimniecības un mežsaimniecības kooperatīvi

Š.g. 29.janvārī notika Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas rīkotā konkursa noslēguma pasākums, kurā tika sumināti labākie lauksaimniecības un mežsaimniecības kooperatīvi. Balvu “Gada kooperatīvs izaugsmē” saņēma mežsaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība “Mežsaimnieks”. Vairāk par pasākumu var uzzināt Vidzemes TV sižetā un lsm.lv. Vairāk par kooperatīvu “Mežsaimnieks” –kooperatīva mājas lapā.

Lauksaimnieki un mežsaimnieki arvien vairāk sāk novērtēt ideju par apvienošanos un kooperatīva sniegtajām iespējām. To apliecina arī Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas rīkotais ikgadējais  konkurss.

Lauksaimniecības un mežsaimniecības kooperatīvu pārstāvji nu jau tradicionāli tiekas svinīgā pasākumā, lai suminātu aizvadītā gada labākās pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības. Par gada labākajiem lauksaimniecības/ mežsaimniecības kooperatīviem lielo, vidējo un mazo kooperatīvu grupā atzīts attiecīgi Vidzemes graudkopības kooperatīvs “VAKS”, Andrupenes piensaimnieku uzņēmums “Avots” un Pļaviņu piensaimniecības kooperatīvs “Bites”.

 

Avots: “Balvu “Gada kooperatīvs izaugsmē” saņem “Mežsaimnieks””, Meža īpašnieku biedrība “MIB”, publ.01.02.2016, uz orģinālavotu: www.mezaipasnieki.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *