“Daiļrade koks” saņem papildus bankas finansējumu attīstības plāna īstenošanai 5,5 milj. eiro apmērā

SEB banka pārfinansējusi uzņēmuma Daiļrade Koks saistības un piešķīrusi papildus finansējumu kopumā 5,5 miljonu eiro apmērā uzņēmuma attīstības plānu īstenošanai.
Banka finansējusi uzņēmuma ilgtermiņa kredītsaistības 3 miljonu eiro apmērā, piešķīrusi overdrafta limitu līdz 2 miljoniem eiro, kā arī atvērusi faktoringa kredītlīniju 500 tūkstošu eiro apmērā.
Uzņēmuma Daiļrade Koks valdes priekšsēdētājs Andris Jansons: “Abpusēja izpratne par sadarbības perspektīvām, kā arī ļoti konkurētspējīgi finanšu nosacījumi bija galvenie iemesli, kāpēc izvēlējāmies sadarbību ar SEB banku. Mēbeļu nozare ir specifiska, jo tā prasa relatīvi lielus kapitālieguldījumus un apgrozāmos līdzekļus, lai spētu sekmīgi konkurēt startautiskos tirgos. Daudz pūļu un zināšanu jāiegulda produktu attīstībā un tirgus apguvē. Sadarbība ar dizaineriem, savu zīmolu attīstība, izstādes, ieinteresētu klientu atrašana – tas viss prasa laiku un naudu. Arī tūlītēja atdeve no investīcijām ne vienmēr ir augsta, taču, sasniedzot noteiktu līmeni, var sagaidīt labus rezultātus.”
Daiļrade Koks ir viena no lielākajām un modernākajām mēbeļu ražošanas kompānijām Latvijā, kas spēj mērķtiecīgi audzēt pievienoto vērtību savai produkcijai, nodrošināt augstu kvalitāti un veiksmīgi konkurēt ārvalstu tirgos. Uzņēmums pārvalda četras ražotnes – Vaiņodē, Tukumā, Viļakā un Valmierā, nodarbinot vairāk nekā 500 darbiniekus, lielākoties Latvijas reģionos. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir mēbeļu ražošana no priedes un bērza masīvkoka, kā arī no krāsota MDF un finierētas skaidu plātnes.
Daiļrade Koks ir izveidojis veiksmīgu sadarbību ar dažādu valstu, īpaši Vācijas, Dānijas, Somijas un ASV mēbeļu importētājiem un dažādiem katalogiem, kas ļauj katru gadu palielināt eksporta apjomu un uzņēmuma apgrozījumu.

 

Avots: “SEB banka uzņēmuma Daiļrade Koks piešķir 5,5 milj. eiro finansējumu”, SEB Banka, publ. 01.02.2016, uz oriģinālavotu: www.seb.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *