Jaunu vides izglītības iniciatīva skolēniem – projekts „Ieraugi, atklāj, saglabā!”

Lai rosinātu skolēnus ilglaicīgai un mērķtiecīgai dabas izzināšanai un saglabāšanai, Valsts izglītības satura centrs (turpmāk tekstā – VISC) sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi (turpmāk tekstā- DAP) 2016. gadā īstenos jaunu vides izglītības iniciatīvu – projektu „Ieraugi, atklāj, saglabā!”.

Piedalīties projektā aicinātas izglītības iestādes – interešu izglītības, vispārējās, speciālās, kā arī profesionālo izglītības iestāžu skolēnu grupas. Katrā komandā – ne vairāk kā seši. No vienas iestādes projektā var piedalīties vairākas grupas. Projektam “Ieraugi, atklāj, saglabā!” būs četras secīgas pakāpes – “Atrodi!”, “Izzini!”, “Rūpējies!”, “Izstāsti!”. Tās varēs realizēt viena gada laikā vai vairākos, katru gadu veicot vienu vai vairākas pakāpes. Dalībnieki paši varēs plānot savu piedalīšanos akcijā, par to informējot organizatorus. Par katras pakāpes veikšanu dalībniekiem būs jāiesūta atskaite, un viņi saņems apliecinājumu.
Noslēgumā (katra gada jūnija sākumā) dalībnieki, kas veikuši visas četras pakāpes, tiks aicināti uz klātienes noslēguma pārgājienu kādā no īpaši aizsargājamām dabas teritorijām, kur divu dienu pārgājienā kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldes speciālistiem izzinās norises un likumsakarības dabā. Lai pieteiktos dalībai projektā, visa gada garumā iespējams, aizpildot anketu VISC mājas lapā www.visc.gov.lv sadaļā “Interešu izglītība”-> apakšsadaļā “Vides izglītība”.
Avots: “Uzsākts jauns vides izglītības projekts skolēniem „Ieraugi, atklāj, saglabā!”, Dabas aizsardzības pārvalde, publ. 05.02.2016, uz oriģinālavotu: www.daba.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *