Šogad “Dabas koncertzāle” pasākumus notiks Lūznavas un Zaļenieku muižas parkā

Jau 11.gadu lielāki un mazāki dabas, mākslas un mūzikas mīļotāji aicināti apmeklēt Dabas koncertzāli. 2016.gadā unikālo brīvdabas pasākumu būs iespēja apmeklēt divās Latvijas vietās –  18.  jūnijā Lūznavas muižas parkā Rēzeknes novadā un 1.jūlijā Zaļenieku muižas parkā Jelgavas novadā.
Uzsākot darbības otro desmitgadi, šovasar Dabas koncertzāle stāstīs par vienu no Latvijā sastopamo zīdītāju pārstāvjiem, par ko organizatori informēs atsevišķi. Tāpat jāpiemin, ka 11.darbības gads Dabas koncertzālei ir īpašs, jo tā ir ieguvusi patronu – Valsts prezidentu Raimondu Vējoni.
Dabas koncertzāle savā pastāvēšanas laikā no vakara muzicēšanas nelielā cilvēku lokā kļuvusi par vērienīgu brīvdabas pasākumu, kur Latvijas zinātnieki un mākslinieki izziņas un radošajās darbnīcās un emocionālos mūzikas, gaismas un video priekšnesumos apmeklētājiem dod iespēju iepazīt vai no jauna atklāt gan bieži sastopamas, gan retas un apdraudētas dabas vērtības.
Tas ir unikāls zīmols Latvijā, ar ko mēs varam lepoties ne tikai šeit Latvijā, bet arī ārpus valsts robežām un ko novērtējuši mūsu sadarbības partneri gan Eiropas savienībā, atzīstot Dabas koncertzāli vienā gadā par labāko izglītības projektu Eiropā. Ir būts Šanhajā (World EXPO izstādē red. piezīme). Un ir būts Baltijas asamblejā, lai prezentētu Baltijas valstīs. Un ne tikai. Daudz kur citur. Un tas vēlreiz apliecina, ka šāds pieprasījums pēc šādas pieejas vides izglītībā ir ļoti liels. Spēja apvienot mākslu, zinātni, mūziku vienā kopīgā Dabas koncertzālē, radīt sintēzi, radīt šo jauno produktu, dot tādu tiešām unikālu iespēju parādīt Latviju,” atzīst biedrības “Dabas koncertzāle” pārstāvji.
Avots: “Šogad Dabas koncertzāle notiks Lūznavas un Zaļenieku muižās”, Dabas aizsardzības pārvalde, publ. 14.02.2016, uz oriģinālavotu: www.daba.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *