Mēbeļu ražotājs SIA “Dižozols plus” investē 1,6 miljonus eiro ražotnes efektivizācijā

Mēbeļu ražotājs SIA “Dižozols plus” ieguldījis 1,6 miljonus eiro ražotnes paplašināšanā. 70% no investīcijām veido bankas Citadele kredīts.  Ceturtdien SIA “Dižozols plus” līdzīpašnieki Ģirts Plakans un Gatis Rudzītis kopā ar bankas Citadele Mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanas daļas vadītāju Ievu Vērzemnieci jaunajās telpās svinīgi iedarbināja jaunu ražošanas iekārtu.

Kopš 2009. gada liekti līmēto mēbeļu ražotājs SIA “Dižozols Plus” stabili kāpinājis ražošanas jaudas un apgrozījumu. “Jau pirms gada bija skaidrs, ka līdzšinējo 4000 kvadrātmetru plašo telpu kapacitāti esam izsmēluši un jāpaplašinās. Atteicāmies no idejas būvēt jaunu ražotni, par lietderīgāku izvēloties mūsu ražotnei līdzās esošā angāra iegādi un pielāgošanu ražošanas vajadzībām. Banka Citadele mūsu ieceri atbalstīja, un rezultātā savas ražošanas un noliktavu telpas esam palielinājuši par 120%, kas mūsu vajadzības kādu laiku pilnā mērā apmierinās,” stāsta SIA “Dižozols Plus” līdzīpašnieks un vadītājs Ģirts Plakans.

“Dižozols Plus” jaunajās telpās pārcēlis korpusa mēbeļu ražotni, kur, piemēram, tiek izgatavotas mēbeles Latvijas tiesu namiem – ar masīvajiem krēsliem “Dižozols Plus” ir apgādājis faktiski visas tiesas Latvijā. Veiktās investīcija ļaus uzlabot ražošanas procesu un efektīvāk izkārtot iekārtas jau iepriekš izmantotajā angārā, kur tiek ražotas liekti līmētās mēbeles – pārsvarā krēsli un galdi, kas tiek eksportēti uz Skandināvijas valstīm.

 

Raksts: Mēbeļu ražotājs SIA “Dižozols plus” investē 1,6 miljonus eiro ražotnes efektivizācijā, Citadele Banka, publ. 18.08.2016.

Avots: https://www.cblgroup.com/lv/mediju-telpa/preses-relizes/2016/42724/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *