Aicina ģimenes uz pasākumu “Meža ABC”

Sestdien, 13. maijā, no plkst. 10.00 līdz 17.00 Kuldīgas novada Padures pagasta “Struņķukrogā” (12 km no Kuldīgas Ventspils virzienā) vairāk nekā 50 meža nozares uzņēmumi un organizācijas aicina visus interesentus, bet jo īpaši ģimenes un meža īpašniekus ar ģimenēm uz meža nozares lielāko meža dienu pasākumu Kurzemē “Meža ABC”. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Pasākums norisinās brīnišķīgi iekārtotā vietā Kuldīgas novadā, kur īpaši padomāts par daudzām interesantām aktivitātēm bērniem, kas viņus gan iepazīstinās ar mežu, gan palīdzēs izprast dabā notiekošos procesus un to, kā norit darbi mežā. Uz pasākumu aicināti lieli un mazi, iesācēji un pieredzes bagātie – visi, kuri mīl dabu, vēlas iepazīt, pasmaržot, pagaršot, sajust, ieraudzīt un saprast norises mežā. Apmeklējot 35 meža pieturas, piemēram, “Kukaiņi-smukaiņi”, “Sēklas un stādi”, “Pastaiga pa koku galotnēm”, “Silta, jauka istabiņa”, “Meža matemātika”, “Jauna māja pūcei”, “Koks šodien, rīt, parīt”, “Papīra ražošana”, “Meža dārgumi” u.c., pasākuma dalībnieki, aktīvi darbojoties, atbildot uz jautājumiem un pildot praktiskus uzdevumus, iepazīsies ar visu meža audzēšanas ciklu un iegūs noderīgu informāciju par meža apsaimniekošanu un Latvijas meža nozari.

Bez meža pieturām, kas būs saistošas visu vecumu cilvēkiem, norisināsies Latvijas atklātais čempionāts koku gāzējiem, kā arī Latvijas medību suņu parāde.

“Meža ABC” šogad norisināsies septīto reizi. Pasākumu reizi divos vai trijos gados rīko biedrība “Meža konsultants”. Pasākumam ir divas daļas – 11.un 12. maijā norises mežā iepazīs tikai klašu un pulciņu komandas, bet 13. maijā uz pasākumu aicināti visi interesenti.

Plašāka informācija: www.mezakonsultants.lv

 

Raksts: Aicina ģimenes uz pasākumu “Meža ABC”, lai iepazītu mežu un dabā notiekošos procesus, Meža īpašnieku biedrība, publ. 27.04.2017

Avots: http://www.mezaipasnieki.lv/lv/jaunumi/aicina_%C4%A3imenes_uz_pas%C4%81kumu_%E2%80%9Cme%C5%BEa_abc%E2%80%9D,_lai_iepaz%C4%ABtu_me%C5%BEu_un_dab%C4%81_notieko%C5%A1os_procesus/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *