Meža īpašnieki aicināti pieteikties konkursam „Sakoptākais mežs”

Lai veicinātu ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu un apzinātu labas mežsaimniecības prakses piemērus privātajos mežos, meža īpašnieki tiek aicināti pieteikt dalību konkursā „Sakoptākais mežs”. Konkurss šogad organizēts pirmo reizi un ir vērsts uz to, lai informētu sabiedrību par pozitīviem piemēriem privāto mežu apsaimniekošanā, veicinot sabiedrības izpratni par lauku kultūrvides saglabāšanu.

Pieteikt dalību konkursā var no šī gada 1.jūnija līdz 14.jūlijam. Konkursa mērķis ir apzināt labas mežsaimniecības prakses piemērus privātajos mežos, tādā veidā popularizējot ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. Konkursanti tiks vērtēti, analizējot meža īpašnieku ieguldījumu produktīvu un noturīgu mežaudžu izveidē, pievēršot uzmanību atjaunošanai, mežizstrādei, kopšanai, meža infrastruktūrai, ainavas elementu plānošanai, zinātniski pamatotu metožu izmantošanai ilgtspējīgā meža apsaimniekošanā. Pieteikumu konkursam var iesniegt jebkura fiziska vai juridiska persona, t.sk. pašvaldība, apsaimniekotājs vai pilnvarotā persona. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties šeit – http://bit.ly/2rrXvMq.

Konkursa organizētājs ir Latvijas Meža īpašnieku biedrība. Uzvarētāju apbalvošana paredzēta Meža nozares Gada balvas „Zelta čiekurs” pasākuma ietvaros.

 

Raksts: Meža īpašnieki aicināti pieteikties konkursam „Sakoptākais mežs”, Latvijas Meža īpašnieku biedrība, publ. 31.05.2017

Avots: http://www.mezaipasnieki.lv/lv/jaunumi/me%C5%BEa_%C4%ABpa%C5%A1nieki_aicin%C4%81ti_pieteikties_konkursam_%E2%80%9Esakopt%C4%81kais_me%C5%BEs%E2%80%9D/

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *