Koka stabu ražotājs “Jauda-koks” saņem 400 000 eiro “DNB” finansējumu

Suntažu novada uzņēmums SIA “Jauda-koks”, kura darbības profils ir impregnētu koka stabu ražošana sakaru un elektrolīnijām, saņēmis 400 000 eiro finansējumu no “DNB bankas”, kas paredzēts uzņēmuma apgrozāmo līdzekļu papildināšanai. “DNB” sniegtais finansējums ļaus uzturēt pat 10 000 m3 stabu koksnes noliktavu dažādās gatavības stadijās, kā arī nodrošinās labāku produkta kvalitāti, kas līdz šim nebija iespējams tik lielā apjomā, jo stabu koksne pirms impregnēšanas dabīgi jānožāvē sešu līdz deviņu mēnešu laikā. Tāpat ar šāda apjoma noliktavu uzņēmums spēs reaģēt arī uz steidzamiem pasūtījumiem, kad laiks bieži vien ir svarīgāks kritērijs par piedāvājuma cenu.

“”Jauda-koks” ir sācis strauju attīstības posmu, tādēļ apgrozāmie līdzekļi tam šobrīd ir nepieciešami, lai nodrošinātu naudas plūsmas stabilitāti un pasūtījumu izpildi. Un, ņemot vērā bankas zināšanas kokrūpniecības un mežizstrādes nozarē, ticam, ka varam pievienot papildus vērtību mūsu sadarbībā,” norāda “DNB bankas” valdes loceklis, viceprezidents Lauris Macijevskis. Tikmēr „Jauda-koks” valdes loceklis Eriks Eisaks atzina – ja savulaik uzņēmums produkciju realizēja pārsvarā Tuvajos Austrumos, veicot piegādes 40 pēdu lielos konteineros, tad līdz ar ieiešanu Āfrikas tirgū piegādes veiktas pilnās kuģu kravās.

SIA „Jauda-koks” ir viens no pieredzes bagātākajiem koksnes impregnētājiem Eiropā, kura galvenā produkcija ir impregnēti koka stabi sakaru un elektrolīnijām. Pateicoties pieejai augstas kvalitātes izejmateriāliem un daudzu gadu pieredzei šīs nozares biznesā, uzņēmums ir spēcīgs spēlētājs savā nozarē.

 

Raksts: “Koka stabu ražotājs “Jauda-koks” saņem 400 000 eiro “DNB” finansējumu”, Ingrīda Mičāne, publ. 20.07.2017

Avots: http://laukos.la.lv/koka-stabu-razotajs-jauda-koks-sanem-400-000-eiro-dnb-bankas-finansejumu/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *